Reference

 
Níže je uveden seznam referencí PhDr. Ing. Martina Pospíchala z uskutečněných školení, prezentací, projektů, regeneračních horských akcí, konzultací a psychologického poradenství.
 
 
PEF4982f4_radio
 
Rozhovor s moderátorkou Lucií Výbornou věnovaný oblasti vlivu psychické zátěže a stresu na imunitní systém a možnostem jeho zvládání s PhDr. Ing. Martinem Pospíchalem. Záznam rozhovoru ZDE

 
 
Výsledek obrázku pro česká imunologická společnost
 
Přednášky pana dr. Pospíchala, zaměřené na oblast propojení psychiky, imunitního systému a stresu jsou pečlivě připraveny a dobře zvládnuty po odborné stránce. Zajímavá je především prezentovaná návaznost psychiky a teoreticky možného vlivu na onkologická onemocnění. Přednášky jsou poutavé obsahem i pro odbornou veřejnost.”

Výsledek obrázku pro oracle“Školení zaměřené na problematiku efektivního zvládání psychické zátěže a stresu, které měl Martin pro naše oddělení, hodnotím jako dobře připravené. Prezentace byla zajímavá a praktická. Spolupráci s ním mohu v této oblasti doporučit.

 Ing. Ivan Novotný, divizní ředitel Oracle Consulting, Oracle Czech s.r.o.


 

eska-televize-logo-65030414D5-seeklogo.com

 

Pořad České televize, věnovaný oblasti zvládání psychické zátěže a stresu. Hostem by mimo další osoby i PhDr.Ing.Martin Pospíchal, který se věnoval vlivu psychické zátěže a stresu na imunitní systém. Záznam pořadu ZDE


Tech Data Logo“Přednáška na téma efektivního zvládání psychické zátěže a stresu, kterou měl Martin Pospíchal pro naši společnost byla velmi zajímavá. Pozitivně hodnotím jak její zpracování, tak i praktický přínos. Spolupráci s ním mohu z tohoto pohledu doporučit.”

Ing. Petr Zátka, Account Development Manager, TechData Corporation


image-0-100-fit-15209

“Přednášky z cyklu Akademie manažerské psychologie, které vede pan doktor Pospíchal, hodnotím jako dobře připravené a přínosné. Jeho přednášky mohu na základě mojí zkušenosti doporučit.”

 Klára Pitrová, manažerka společnosti CS Cargo


logo_share_1200x630

 Přednáška na vybraná témata z oblasti aplikované psychologie v praxi, se našim kolegyním a kolegům velmi líbila. Přednášky pana doktora Pospíchala mohu z tohoto pohledu rozhodně doporučit.” 

 Zita Čížková, recruitment manažerka společnosti M2C